Kariyer MEDIAROOM

DACHSER European Logistics – Avrupa’daki tedarik zinciri yönetiminiz için çözümler

Kapsamlı Avrupa karayolu taşımacılığı sistemleri ve charter hizmetleri ağımızın yanı sıra şubeler, yan kuruluşlar ve ortak şirketlerden oluşan homojen bir yapı sayesinde, lojistik ihtiyaçlarınızı tüm sektörlerde güvenilir, uygun maliyetli ve zamanında yerine getirmenizde size destek olacağız. Grupaj, endüstriyel ve tüketim malları sektöründeki tam veya parsiyel yüklerinizi taşıyor, tedarik ve dağıtımınızı hem Avrupa çapında hem de ulusal düzeyde en üst düzeyde yönetiyoruz. DACHSER Contract Logistics, bireysel çözümler, esnek bir nakliye kombinasyonu, depolama ve katma değerli hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Avrupa’nın tamamında günlük bağlantılar ve kesin taşıma süreleri

DACHSER European Logistics, Avrupa’nın tamamında belirlenmiş ve güvenilir kalkış saatleri ile direkt planlanmış servisler sunar. Bu kesin zamanlı programlama, güvenilir bir planlamayı büyük ölçüde garanti eder: Günlük bağlantılar ve kesin taşıma süreleri, DACHSER European Logistics ile sevkiyatlarınızı ihtiyaçlarınız doğrultusunda doğru zamanda ve en iyi fiyatla gerçekleştirmenizi ve denetlemenizi sağlar. Avrupa’daki geniş kapsama alanı, Eurohubs ve lojistik aktarma merkezi olarak işlev gören platformların yanı sıra, esas olarak sistem ve direkt hizmetlerin akıllıca birleştirilmesiyle başarılmıştır. Sabit ve standart hale getirilmiş süreçler, tatil dönemlerinde ve yoğun sezonda güvenilecek bir mevcudiyet ve müsait olma imkanı sağlar.

Akıllı BT çözümleri ile mallarınızın nakliyesini destekleme

Yüksek performanslı BT ile tedarik zinciri boyunca tüm lojistik süreçlerini kapsayabilir böylece mallarınızın ulaşımının şeffaf ve güvenli olmasını sağlarız. Her arabirimde sistematik borkod tarama sayesesinde, tedarik zincirinin tamamında kusursuz takip (Tracking & Tracing).

DACHSER European Logistics’in avantajları:

  • Yoğun, kapsamlı Avrupa grupaj ağı  
  • Navlun nakliyesi için özel olarak tasarlanmış çözümler  
  • Ülkeye özgü pazar bilgisi  
  • Tüm DACHSER şubelerinde standart hale getirilmiş edilmiş performans standartları  
  • BT çözümümüz olan ActiveReport kullanarak nakliyat performansının sürekli olarak izlenmesi   
  • Avrupa’nın her yanında yüksek teslimat frekansı  
  • eLogistics productpilot ile kesin taşıma süreleri   
  • targo-on-site ile B2C çözümler

DACHSER Avrupa Lojistiği im Detay

DACHSER Procurement Logistics ile başarı yolunda

Dağıtım lojistiğindeki gücümüz aynı şekilde tedarik lojistiğine de yansır. Lojistik zincirinin tamamındaki düzenli ve otomatik bilgi akışının yanı sıra etkili süreçler ile DACHSER Procurement Logistics, kesin planlama güvenliği, mümkün olan en hızlı biçimde yanıtlama süresi ve şeffaflık sunar. Kontrol Kulesi işlevi ile bir DACHSER şubesi, ana bağlantı noktası ve mallarınızın hareketi için koordinatör olarak görev yapar. Lojistik zincirinin tamamındaki otomatik ve düzenli bilgi akışı yüksek düzeyde şeffaflık imkanı tanır ve hızlı yanıt süresini mümkün kılar.

Eurohubs ve platformlar ile güzergahınıza daha hızlı erişin

Avrupa içinde günlük bağlantı kuruyoruz. Überherrn (Saarland), Bratislava (Slovakya) ve Clermont-Ferrand (Fransa)’daki Eurohubs ile mallarınızın dolaşımını hızlı, etkili ve güvenli biçimde gerçekleştiriyoruz. Grup halindeki nakliyeleriniz, direkt ve sistem nakliye hizmetlerinin akıllıca bir kombinasyonu aracılığıyla yürütülür. Bu kombinasyon zaman, maliyet ve kapasite tasarrufu sağlar ve tüm sınırlarda sorunsuz ve etkili bir sevkiyat imkanı sunar.

Taahhüdümüz: Olabilecek en üst kalitede hizmet

DACHSER European Logistics, tedarik zincirinin her aşamasında en üst düzeyde kaliteyi ve güvenliği garanti eder. Şubelerimiz tek tip performans standartlarına ve kalite kriterlerine bağlıdır. Müşteriler tüm DACHSER lokasyonlarının aynı kurallara ve prosedürlere göre çalıştıklarını bilerek rahat edebilirler. Merkezi olmayan şubelerimiz müşterilerimize yakın çevrede bulunmaktadır. Bu durum, Özel Müşteri Hizmeti Ekiplerimiz bölgedeki ilk bağlantı noktası olarak görev yaparken yanıt sürelerinin hızlanmasını sağlar.

European lojistikte, grupaj navlunlarınız için mükemmel çözüm

entargo ürün ailesiyle, ulusal ve Avrupa LCL ve grupaj ve konsolide nakliyat için gerekli tüm hizmetleri sunuyoruz.   

Aynı zamanda DACHSER Chem Logistics  ve DACHSER DIY Logistics bölümleri ile özel çözümler sunuyoruz. Her bir müşterinin ihtiyacını tam olarak karşılamak üzere tasarlanmış parsiyel ve tam yük taşıma hizmetleri, nakliye hizmetleri yelpazesini tamamlamaktadır.  

DACHSER Cargoplus nakliye hizmetiyle, mallarınızı Avrupa’nın sınırları dışındaki güzergahları götürüyoruz. Mevcut ağımızla halen Türkiye, Mağrip ve BDT'ye (Bağımsız Devletler Topluluğu) nakliye yapıyoruz. Buna ilaveten, DACHSER Air & Sea Logistics, dünya çapında hava ve deniz yolu navlun ağına sorunsuz bir bağlantıyı entegre eder. European lojistikte, grupaj navlunlarınız için mükemmel çözüm

2020 Incoterms 01/01/2020 tarihinden bu yana yürürlüktedir.

Ekteki PDF belgesinde size günlük işlerinizde destek olması amacı ile 2020 Incoterms'e genel bir bakış (yasal garanti verilmeksizin) sunulmuştur.

İndir

Ürünlerimize

Karayolu ile taşınan ürünler
Daha