Kariyer MEDIAROOM

BT alt yapımız güvenlik ve şeffaflık sağlar

Güçlü, akıllı BT'ye dayalı; sorunsuz, global olarak entegre edilmiş lojistik hizmetleri. Bilgi lojistiği bizi lojistik sektörü içinde, teknolojik yenilikçi ve sektörün itici gücü olarak ayrı bir noktaya konumladı. DACHSER ana sistemleri Domino, Mikado ve Othello, merkezi bir iletişim platformu olarak EDI merkezi ve portalımız eLogistics dahil olmak üzere siparişlerinizi çevrimiçi yönetmenizi sağlayan çok sayıdaki yenilik bu durumun bir kanıtıdır. Otomatik nakliye izleme alanında, tedarik zinciri etkinlik yönetme aracımız ActiveReport lojistik alanında yüksek standartlar sağlar.   

BT çözümlerimiz; süreçlerinizi verimli ve yüksek veri kalitesi ile yapılandırmanız sağlayacak standart hale getirilmiş global ağ tabanlı sistemlerimiz ile lojistik bilançosunun optimize edilmesinde büyük katkıda bulunur.

En zor lojistik talepleri için esnek, akıllı yazılım çözümleri

Yenilik ile sağlanan kalite Kurum içinde geliştirilen sayısız yazılım çözümlerimiz ile sizlerin dünyanın her yerinde sevkiyat ve depolama hizmeti ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. BT kontrollü lojistik hizmetimiz, tüm alanlarda mümkün olan en büyük esnekliği sunar.  Bu, tüm lojistik departmanlarında şeffaflık yaratırken, homojen sistemleri düzenli bir bilgi akışına imkan tanır. Haftalık güncellemelerle tüm DACHSER şubelerini dünya çapında tekdüze bir standarda getiriyoruz. Kempten'deki Kurumsal BT Birimi, Malsch (Almanya), Chanverrie (Fransa), Amerika Kıtası, APAC ve Iberia Bölge Merkez Ofislerinde toplamda 600'ün üzerinde dahili ve harici BT uzmanı istihdam etmektedir. Ayrıca, dünya çapındaki şubelerde yaklaşık 250 BT koordinatörü  size kişisel olarak bölgenizde ilk irtibat noktası olarak hareket etmeye ve  BT desteği sunmaya hazırdır.

Size ayrıca şunları sunuyoruz:

  • 7/24 esasıyla çalışan merkezi çağrı hattının yanı sıra tüm şubeler için yedekleme bağlantıları.  
  • Tüm uygulamalarda antivirüs ve antispam koruması  
  • Tüm konumlarda mevcut tüm sistemlerde mümkün olan en iyi güvenilirlik ve acil durum planlaması  
  • Dünya çapında tüm BT kullanıcıları için gizlilik düzenlemeleri  
  • Müşterilerimizin yararlanması için kendi sistemlerimizin ve BT yeniliklerinin sürekli olarak daha da fazla geliştirilmesi ve bunların süreçlerimize entegre edilerek verimliliğin artırılması

DACHSER IT detaylı olarak

EDI Merkezimiz: Düzgün bir akış için sistem çevirmeniniz

Global, BT bazlı lojistik süreçler, yalnızca tüm iş ortakları aynı dili konuşursa iş görür. Katılımcılar arasında, karmaşık projelerde bile sorunsuz, zamanı verimli kullanan ve güvenilir bir bilgi akışı için, elektronik veri değişiminde kendi merkezi iletişim platformumuz olan EDI Center‘dan yararlanıyoruz. EDI (Elektronik Veri Değiştirme), bizim sistemin çevirmenidir - tüm bağlantılı sistemlerden gelen ve giden veriyi dönüştürür ve iletir. Standartlaştırılmış ve müşteriye özel arayüzler, tüm iş süreçlerinin yanı sıra ilgili tüm bilgi ve verilerin değişiminin hızlı ve karmaşık olmayan biçimde entegrasyonuna imkan sağlar.

Size avantajları:
  • İşlem güvenliği: Standart hale getirilmiş ve özelleştirilmiş arayüzler ile iş süreçlerini optimal biçimde entegre edebilirsiniz.
  • Hata önleme ve zaman tasarrufu: Standart ve otomatik hale getirilmiş çalışma aşamaları lojistik süreçlerinizi kusursuz biçimde yönetir.
  • Veri güvenliği ve kullanılabilirliği. Merkezi iletişim platformu üzerinden nakliye yönetim ve depo yönetim sistemlerimize doğrudan bağlı olursunuz.
Kendi veri merkezimiz, veri korumasını, güvenliğini ve bağımsızlığını garanti eder.

DACHSER’da veri güvenliği en büyük önceliğe sahiptir. DIN EN ISO/IEC 27001:2017’e uygun BT sertifikası olan ilk lojistik servis sağlayacılarından birisiyiz. Merkezi veri yönetimimizin bir parçası olarak, müşterilerimize ait tüm verileri, üçüncü partilerden sunucu kapasitesi kiralamak yerine kendi veri merkezlerimizde barındırıyoruz. 
Kendi bilgisayar egemenliğimizin olması bazı avantajlar sağlıyor: Alman yasaları altında faaliyet gösteriyoruz ve net kurallarımız var. Sunucu bölgelerimize biyometrik erişim olması maksimum güvenlik sağlamaktadır. Kendimize ait paralel veri merkezleri ile size 24 saat en yüksek erişilebilirliği ve güvenilirliği sunabiliyoruz.

Kendi IT güvenliğimiz sayesinde en üst düzeyde güvenlik standartları

IT Güvenlik Ekibimizde bulunan uzmanlarımız, veri yönetiminde maksimum güvenliği sağlar. Dünya genelinde tekdüze BT yapıları ve BT süreçlerinin merkezi ve merkezi olmayan bir biçimde standart hale getirilmiş olması, (sizinki de dahil olmak üzere) sistemdeki tüm verileri korumak açısından gerekli olan önlemlerdir.

İhtiyatlı davranmak

DACHSER IT güvenlik danışmanı Christian von Rützen ile yapılan söyleşi

Müşteri uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi

eLogistics
Daha
ActiveReport
Daha