Kariyer MEDIAROOM

DACHSER Cargoplus: Lojistik uzmanlıkla sınırları aşma

pan-Avrupa sevkiyatlarda sizin iş ortağınız DACHSER Cargoplus’tır Magrip ülkelerinin yanı sıra Türkiye’deki spesifik pazarlarındaki 16 lokasyondan komple tır yükü ve LCL sevkiyatlarınızın yanı sıra proje taşımacılığını da yürütüyoruz. Komple TIR Yükü taşıma ve proje taşımacılığı Arap ülkelerinin yanı sıra Yakın ve Orta Doğu’ya da uzanır. DACHSER Cargoplus’ın sunduğu hizmet yelpazesi ile çok sayıda sektörün lojistik gereksinimlerini karşılıyoruz. Endüstriyel mallara ek olarak, aynı zamanda teknik ekipman, sanayi veya tekstil ürünleri için bileşenler de taşıyoruz.

Lojistik hizmetlerimiz

  • Ayrıntılı nakliye önerisi  
  • İlk tekliften alıcıya teslimata kadar özel müşteri hizmeti  
  • Araç transferleri  
  • Çok modlu nakliye  
  • Ekspres ve hızlı turlar  
  • Geçici kiralama  
  • Büyük boyutlu kargo taşımacılığı  
  • Çok çeşitli özel araçlar (düşük yataklı treyler, eğimli yükleyiciler, mega treylerler)

DACHSER Cargoplus inşaat sektöründe de güvenilir iş ortağınız

İnşaat sektöründe kendimizi özellikle güçlü bir iş ortağı haline getirdik. Geniş kapsamlı sektörel bağlantılarımız ve özel sevkiyatları gerçekleştirme ve şantiye lojistiği konusundaki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, optimal şeffaflık için bizi en uygun iş ortağı haline getiriyor. Yetenekli nakliye uzmanlarımız şirketinizin özel ihtiyaçlarını dikkate alarak bireysel konseptler oluştururlar. Bu özellikle karmaşık proje gönderilerinin demir yolu, gemi veya kamyonla taşınmasında uygulanır.

Hizmetimiz mükemmel biçimde organize edilmiş lojistik ve personel alt yapısına dayanır. Hepsinden önemlisi, müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayan çalışanlarımızın kapsamlı pazar bilgisidir. Sabit bir bağlantı kişisi, gerekli tüm belgelerin hazırlanmasında size yardımcı olacak, ambalajlama ve güvenli yükleme konusunda tavsiyede bulunacak ve gümrük ve otoriteler gibi üçüncü taraflarla iletişimi sağlayacaktır.

Güvenlik DACHSER Cargoplus’ta çok önemlidir. Tüm sevkiyatlar merkezi olarak denetlenir ve izlenir. Eksiksiz bir sevkiyat takibi ile (Tracking & Tracing) mallarınızın güvenli sevkiyatı için sistematik koşullar yaratıyoruz. Taşıyıcılarımızı dikkatle seçerek önlem alırız. Ayrıca sevkiyatınızın destinasyona sorunsuz biçimde nakliyesi için malları güvenli hale getirecek özel cihazlar kullanıyoruz.

Aşağıdaki varış noktaları hakkında daha fazla bilgi edinin

Mağrip
Daha
Türkiye
Daha