Kariyer MEDIAROOM

Deniz Taşımacılığı - DACHSER Air & Sea Logistics ile sorunsuz biçimde denizlere açılın

Kıtalararası deniz taşımacılığı iş ortağı olarak DACHSER Air & Sea Logistics, geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sektörün tüm alanlarında global tedarik ve dağıtımı temsil eder. Ayrıca, tedarik zincirinin tamamında duruma özel tasarlanmış, özellikli ve sektöre özgü çözümler sunar.

Gemi yükü için etkili global ağ

Global ağımız, müşterileriniz nerede ise oraya erişmenizi sağlar. Gemi yükünüzün taşıma öncesini ve sonrasını organize eder ve her düzeyde maksimum verimlik ve etkililik ile maliyet verimliliği sağlarız. Bu herşeyden önce, standart hale getirilmiş hizmetlerimiz ve taşıyıcılarımızın yüksek frekans ve kapasiteleri ile sağlanan her zaman erişilebilir olmamız ile ilişkilidir. Global olarak Tercih Edilen Taşımacı olma stratejimizin bir parçası olarak, seçkin iş ortaklarımız zorlu kalite kontrol sürecimize tabidir. Hizmetin her düzeyinde, sürekli olarak yüksek düzeyde kalite için DACHSER’e güvenebilirsiniz.

Deniz taşımacılığı hizmetlerimiz

  • Özellikli ve sektöre özgü çözümler
  • Deniz yolu taşımacılarının mutlak kalite seçimi
  • Yüksek frekanslar ve kapasiteler sayesinde büyük tedarik yeteneği
  • Sahada sürekli bağlantı 
  • Gümrükleme ve depolama dahil kapsamlı lojistik çözümler

Komple konteyner taşımacılığı (FCL) veya konsolide taşıma hizmetleri (LCL): Herşeyi mümkün kılarız

Mallarınızın nakliyesi konsolide taşıma hizmetleri (LCL) veya komple konteyner taşımacılığı (FCL) olarak gerçekleştirilir. Dünya genelinde gemi yükü trafiği açısından stratejik lokasyonlarda bulunan aktarma noktalarını işletiyoruz, bu da bizim etkin ve etkili navlun servisi sunmamızı sağlıyor.

Hizmetlerimiz, tüm destinasyonlara sevkiyatın yanı sıra, DACHSER European Logistics ağı ile haftalık kalkış, toplama ve dağıtımları da kapsar. Çok sayıda katma değerli hizmetlerimiz ile birlikte depolama için geniş antrepo ağımızdan da yararlanabilirsiniz.

DACHSER IT ile sürekli çevrimiçi olun

Web tabanlı sevkiyat kontrol sistemimiz deniz taşımacılığı sırasında, Tracking & Tracing aracılığıyla hem dağıtımın lojistik durumu (shipmentcontrol send) hem de tedarik lojistiği (shipmentcontrol collect) açısından sevkiyat süreciniz hakkında sürekli bilgilendirme sağlar.

2020 Incoterms 01/01/2020 tarihinden bu yana yürürlüktedir.

Ekteki PDF belgesinde size günlük işlerinizde destek olması amacı ile 2020 Incoterms'e genel bir bakış (yasal garanti verilmeksizin) sunulmuştur.

İndir

konuyla ilgili daha fazlası

LCL konsol hizmeti
Daha