Kariyer MEDIAROOM

Depolama hizmetlerimiz - başarının anahtarıdır

Dünya genelinde 160’i aşkın DACHSER deposu 2,7 milyon paletlik bir alanı kapsar ve kapsamlı tedarik zinciri çözümlerimizin ana bileşenini oluşturur. Standart hale getirilmiş depolama ağı ile yüksek düzeyde kalite, işlevsellik ve operasyonel denetim sunuyoruz. Dünyanın neresinde olursa olsun size özgü ihtiyaçları tam olarak karşılayacak güvenilir, dakik ve etkili uygulamalara güvenebilirsiniz.

Kontrat lojistiği müşterileri etkili süreçlerden yararlanabilir

Kontrat lojistiği müşterilerimiz herşeyden önce sıkı sıkıya dokunmuş, optimal biçimde koordine edilmiş süreçlerden yararlanabilir. Uzmanlarımızın derinlemesine sektör bilgilerinin ve hizmetlerimizdeki mükemmel derinliğin yanı sıra, dünyanın her yerinde depolanmış mallarınıza ve alınmış siparişlerinize erişebilirsiniz. Cihazların esnek kullanımının yanı sıra akıllı ve etkili süreçler ile depolarımızdaki malların akışını en uygun hale getiririz. Depolama ve nakliye hizmetlerine ait kapsamlı ve sürekli olarak optimize edilen lojistik konseptimiz ile iş ortaklarımıza onların tedarik ve satış pazarlarında sürekli destek oluruz.

DACHSER Warehousing’in Avantajları

  • Kurum içi BT sistemimiz Mikado ile maksimum esneklik  
  • Çeşitli sektörlerden müşterilerimiz aracılığıyla kazanılmış ürüne özgü bilgi  
  • Daha az ara birim daha hızlı iletişim anlamına gelir  
  • Dağıtımda son teslim saatinin ve depodaki son teslim alma zamanının uzatılması ile göndericiden alıcıya uzayan sürecin optimizasyonu 
  • DACHSER depo ağındaki kalifiye elemanların transferi ile sezonluk yoğunluklar karşısında esnek davranabilme

DACHSER Sözleşme Lojistiği ayrıntılı olarak

Kategorilerimiz: Çok Kullanıcılı Depolar & Özel Depolar

Bu iki depolama kategorisi arasında seçim yapabilirsiniz: Çok Kullanıcılı Depolarımız,  farklı müşteri işlemlerini bir depoda gruplayarak yüksek düzeyde verimlilik sunuyor. Yanı sıra bireysel ve özel depolama çözümleri için Özel Depolar da mevcut. Talep edilmesi durumunda, kurum içi lojistiğinizi de üstleniyoruz. Harici lojistik partneriniz olarak şirketiniz için malların tüm hareketlerini denetliyor ve lojistik sürecinin tamamını optimize ediyoruz. İhtiyacınız olan tüm sipariş hazırlama tekniklerini ve dış kaynak kullanımına ilişkin stratejiyi uyguluyoruz. Düzenli MHD ve parti izleme DACHSER’de standart uygulamadır.

BT hizmetimiz ile bağlantı

Her durumda depolardaki malların bilgisayarla kontrolü bizim kendi depo yönetim sistemimiz olan Mikado’yu esas alır. Yenilikçi yazılım uçtan uca ağ bağlantılı ve entegre DACHSER IT çözümlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Manuel uygulamadan, DACHSER e-Logistics ile web tabanlı teslimat emri girişinden, EDI aracılığıyla entegre veri değişimine kadar entegrasyon düzeyinizi siz belirleyebilirsiniz.

Sektöre özel çözümler ile profesyonel yaklaşımı garanti ediyoruz.

Tüm depo ve işlem tasarımları sizin ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmıştır. Sektöre özel ihtiyaçlarınıza ilişkin olarak, manuel veya otomatik çeşitli depolama sistemlerimizi, sizin için optimal bir çözüm yaratmak üzere birleştiriyoruz. Ürüne bağlı olarak farklı depolama biçimleri kullanıyoruz. Örneğin yüksek raflı depolar, blok depolar, dar ve geniş koridorlu depolar ve küçük parça depoları. Her madde müşterinin talebi ve yanı sıra yasal koşulların gerektirdiği biçimde işlenir. Tehlikeli maddelerin profesyonel biçimde depolanmasının (DACHSER Chem Logistics) yanı sıra DACHSER Food Logistics’de hijyenik ve sıcaklık kontrolünü veya siparişleriniz için gerekli Katma Değerli Hizmetleri (VAS) yönetiyoruz.