Kariyer MEDIAROOM

Hava Taşımacılığı – DACHSER Air & Sea Logistics ile uçma

Hava taşımacılığı sevkiyatlarınızın yürütülmesinde, global tedarik zinciri ve doğru kullanıma yönelik süreçlerin yönetimi konusundaki uzun yıllara dayalı deneyimimizi ortaya koyuyoruz. DACHSER Air & Sea Logistics, ekspres ve kurye hizmetlerinin yanı sıra, tam ve parsiyel sevkiyatlar için direkt ve charter servisleri sunar. Dünya genelinde hava taşımacılığı trafiğinde, stratejik olarak belirlenmiş lokasyonlarda bilgi akışını yönetiriz, bu da bize etkin ve etkili navlun hizmetleri sunma imkanı verir. Tercih edilen taşıyıcı olma stratejimizin bir parçası olarak, istisnasız güvenilir, performansı yüksek bizim kalite standartlarımızı karşılayacak hava yolu şirketleri ile çalışıyoruz.

Hava taşımacılığı sevkiyatlarımız ile kalite ve güven

Güvenilir taşıma sürelerinin ve kapasitelerin yanı sıra, tam olarak tanımlanmış süreçler aracılığıyla tedarik zincirinin her düzeyinde maksimum işlem güvenliği sunuyoruz. Sevkiyatların tümü için bizim yüksek kalite ve güvenlik standardımız geçerlidir. Sahadaki özel bağlantı kişileri, bireysel olarak danışmanınız gerektiğinde her zaman hazırdır. Tracking & Tracing sayesinde, lojistik zincirinin tamamındaki süreçleri sevkiyat denetimi ile izleyebilirsi.

Hava taşımacılığı servislerimiz

  • Lojistik zincirinin tamamı boyunca tam şeffaflık   
  • Endüstriyel ve tüketici ürünlerinin nakliyesi  
  • Ekspres ve kargodan parsiyal ve ful chartera kadar hizmetler  
  • Paketleme, ekipman ve dokümantasyon konusunda tavsiye  
  • Taşıma öncesi ve sonrası tüm uygulamalar  
  • Çalışanlarımızla kapıdan kapıya işlem   
  • Özel amaçlı sevkiyatlar için tedarik ve koordinasyon  
  • Uçucu Kurye hizmetleri  
  • Güvenlik düzenlemeleri konusunda uzman tavsiyesi  
  • Gümrükleme konusunda gümrük tavsiyesi

Daha az sera gazı emisyonu için ek rezervasyon seçeneğimiz

DACHSER'in iklim koruma stratejisinin bir parçası olarak, hava taşımacılığı müşterileri ek rezervasyon seçeneği ile “Sürdürülebilir Yakıt”tan faydalanabilir. Sürdürülebilir Havacılık Yakıtı (SAF) harmanlanarak kullanıldığında, hava taşımacılığı gönderileri yüzde 30 daha az sera gazı emisyonu ile taşınabilir. Hizmet, dünya çapındaki tüm rotalarda kullanılabilir olup ek bir ücret karşılığında sağlanmaktadır. Biyoyakıtın satın alındığını ve sera gazı emisyonlarındaki azalmanın karbon ayak izine sağlayacağı faydayı kanıtlamak için, talep edilmesi halinde DACHSER tarafınca emisyon raporu hazırlanacak ve yıl sonunda kullanılan SAF litre miktarı, tüketim yılı ve kesin SAF hammadde tabanı, tasarruf edilen emisyonları gösteren bir sertifika düzenlenecektir.

Kontrol kulesi: Mallarınız için özel trafik kontrolümüz

Kontrol kulemizde (mükemmellik kulesi) şirketinize tahsis edilmiş müşteri hizmetleri ekibi, hava taşımacılığı yoluyla yapılan sevkiyatlarınızın tüm denetimini ve koordinasyonunu üstlenir.

Ağ yapısı yenilik ve kaliteyi sağlar

Güçlü ortaklıklara dayanan lojistik mükemmellik. Diğer on lider lojistik şirketi ile birlikte DACHSER Lufthansa Cargo’nun Global Ortaklık Programı’nın üyesidir. Bu platform, yenilik ve sürdürülebilir, karşılıklı büyüme için optimal koşulları oluşturarak en üst düzeyde mesleki alışverişe olanak sağlar. Bu aynı zamanda World Air Cargo Organization (Dünya Hava Kargo Organizasyonu) (WACO) üyeliği ile de sağlanır. Taşıma şirketlerinin dünya çapındaki bu birliği, ortakları kendi yerel pazarlarında münhasıran en tepede bir araya getiriyor.

2020 Incoterms 01/01/2020 tarihinden bu yana yürürlüktedir.

Ekteki PDF belgesinde size günlük işlerinizde destek olması amacı ile 2020 Incoterms'e genel bir bakış (yasal garanti verilmeksizin) sunulmuştur.

İndir