Kariyer MEDIAROOM

Hava Taşımacılığı Güvenliği – Hava sevkiyatlarınızda güvenlik

Hava navlununuzun dünya çapında taşınması söz konusu olduğunda güvenlik konusu büyük önem taşır. Bu durum giderek artan düzenlemeler ve yasal yönetmelikler ile kanıtlanıyor. DACHSER uzmanları, güvenli tedarik zincirini korumada sizi destekleyecek ve yasal değişikliklerden haberdar olmanızı sağlayacaktır. Bu, iç süreçlerinizi yeni güvenlik düzenlemelerine uygun hale getirmek için gerekli tüm düzeltmeleri hızlı bir şekilde yapmanıza imkan sağlar.   

Ayrıca güvenli hava taşımacılığı için özel ihtiyaçlarınıza uygun sözleşme lojistiği ve lojistik konseptleri geliştiriyoruz Üçüncü parti lojistik sağlayıcısı olarak kontrat lojistiğinde size güvenilir katma değer sunuyoruz. Hepsinden önemlisi, maliyet, zaman ve emek açısından büyük bir tasarruf sağlayacaksınız. 3PL (Üçüncü Parti Lojistik) sertifikasyonumuz, masraflı nakliye kontrollerini veya Alman Federal Havacılık Bürosu tarafından gerekli görülen personel eğitimi ve denetimlerini yapmak zorunda olmadığınız anlamına gelir. 3PL ortağınız olarak, biz malların depolanmasını ve sizin adınıza hava taşımacılığı ile nakliyeyi üstleniriz.

Kapsamlı tarama yöntemleri hava taşımacılığınızı korur

DACHSER, ilgili tüm taraflar açısından havacılık güvenliğine uyum sağlamak üzere geniş bir yelpazede merkezi olmayan ve merkezi tarama yöntemleri kullanır. Bunlar görsel denetimler, patlayıcı iz detektörleri, patlayıcı tespit köpekleri veya manuel aramaları içerebilir. Ayrıca Almanya’da kendimize ait beş adet X-Ray makinesi bulunmaktadır. Havacılık güvenliği uzmanlarımız, dünya çapında güvenli nakliyenin planlanması ve uygulanması konusunda size yardımcı olacaktır. Lojistik süreçlerimiz global olarak standart halle getirilmiştir ve sürekli gözden geçirilir ve denetime tabi tutulur.

Hava taşımacılığı güvenliğindeki uzmanlığımız

  • Tüm düzenlemelere en sıkı şekilde uyarak güvenli nakliye  
  • Yükleme ve taşıyıcı risklerini en aza indirme  
  • Yasal gerekliliklerin üstüne ve ötesine geçen güvenlik önlemlerinin uygulanması  
  • Tehlikeli madde sevkiyatlarınızda güvenilir kontrol ve yönetim  
  • Tüm destinasyonlar ve nakliye türleri için uzman tehlikeli madde bilgisi  
  • Güvenli bir tedarik zinciri oluşturmak için tavsiye  
  • “Bilinen bir gönderici” olarak hedeflenen sertifikasyon hakkında tavsiye  
  • Resmi denetimlerde yardım