Kariyer MEDIAROOM

Web sitemize hoşgeldiniz!

Web sitemizde hizmetlerimiz hakkında her şeyi ve şirketimizle ilgili en son haberleri bulabilirsiniz.

Track & Trace
Gönderiniz için anında bilgi

Mediaroom

22.04.2024
Küresel Grupaj: Birbirine ait olan her şey bir araya geldiğinde

Dünya değişiyor. Bunun bir sonucu olarak, piyasalar da değişiyor. Jeopolitik güç ve menfaatlerdeki değişimler, neredeyse sürekli baskı altında olan tedarik zincirleriyle birleşince yeni konseptlere duyulan ihtiyaç ortaya çıkıyor. Lojistik için bu, küresel uçtan uca taşımaların ve kontrat lojistiği çözümlerinin mümkün olan en iyi şekilde entegre edilmesi anlamına geliyor.

19.04.2024
Yeni DACHSER dergisi burada!

Hiç kimse geleceği tahmin edemez; ne politikacılar, ne bilim insanları, ne de ekonomistler. Ancak bu durum, mevcut gelişmeleri sınıflandırma, eğilimleri izleme ve yarın için uygun sonuçları çıkarma görevinden vazgeçebileceğimiz anlamına gelmez. Bunun için yakından bakmamız, sorular sormamız ve en önemlisi de dinlememiz gerekiyor. Bu, başta basit bir iş gibi görünebilir, ancak doğru yapılamadığı takdirde günlük iş akışında gerçek bir zorluk olarak karşımıza çıkar.

09.04.2024
Rotterdam ve Asya arasında yeni LCL hizmetleri

DACHSER'in hava ve deniz taşımacılığı bölümü hizmetlerini önemli ölçüde genişletiyor. Bu kapsamda Rotterdam limanı ile Asya'daki çeşitli limanlar arasında düzenli seferlerle yeni  LCL bağlantıları kuruluyor.

28.02.2024
DACHSER Tunus ve Türkiye'yi doğrudan kendi grupaj ağına bağlıyor

Yılın başında DACHSER, Tunus ve Türkiye'ye yönelik grupaj taşımacılığı, tam kamyon yükü (FTL) ve kamyon yükünden daha az (LTL) için iki geçidi faaliyete geçirdi. Lojistik hizmet sağlayıcısı böylece hizmet portföyünü genişletiyor ve müşterilerine iki ülkeye ve bu ülkelerden daha hızlı ve daha verimli karayolu taşımacılığı sunuyor.

12.01.2024
Dr.Tobias Burger, DACHSER'de Air & Sea Logistics COO'su oldu
Yılın başından bu yana, Dr. Tobias Burger (46) Air & Sea Logistics'in yeni Operasyon Direktörü (COO) ve lojistik sağlayıcısı DACHSER'in Yönetim Kurulu üyesidir. Eski Air & Sea Logistics Müdür Yardımcısı olan Burger, DACHSER'de 20 yılı aşkın bir kariyerin ardından aktif profesyonel hayattan emekli olan ve son dört yılını hava ve deniz taşımacılığı işine liderlik ederek geçiren Edoardo Podestà'nın (61) yerini aldı.
20.12.2023
Yeni DACHSER dergisi burada!
Müşterilerimizin yük akışını güvenilir bir şekilde sürdürmek, her zaman yüksek kalite sunmak ve zaman zaman imkansızı mümkün kılmak; DACHSER'in 30.000'den fazla çalışanı olarak her gün bunun için çabalıyor ve işimizi hiçbir şekilde hafife almıyoruz.
26.10.2023
@ILO nasıl çalışır? Tanımlama, konumlandırma, ölçüm ve görselleştirme

ILO terminalinde yükler, giriş ve çıkışlarının yanı sıra kaldıkları süre boyunca tam otomatik olarak tanımlanır, konumlandırılır, ölçülür ve nakliye yönetim sistemine kaydedilir. Bu, manuel barkod taramasını ve yüklerin ek olarak etiketlenmesini ortadan kaldırır.

25.10.2023
Yeni DACHSER dergisi burada!

İklim değişikliği günlük yaşamın bir parçası haline geldi. Politikacılar ve kamuoyu, kısa vadede hangi değişikliklerin kaçınılmaz olduğu, uzun vadede nelerin yapılması gerektiği ve özellikle de tüm bunların nasıl yönetileceği konusunda çeşitli tartışmalar yaşamakta ve kimi zaman fikir ayrılığına düşmektedir. DACHSER olarak, iklimi korumak adına elimizden geleni yapma konusunda sorumluluğumuzun farkındayız. Dahası, lojistikte iklim koruma eyleminin ön saflarında yer almak istiyoruz.

2
24.10.2023
DACHSER ve Fraunhofer IML Digital Twin için Alman Lojistik Ödülü'nü aldı

Alman Lojistik Birliği (BVL) 2023 Alman Lojistik Ödülü'nü DACHSER ve Fraunhofer IML'ye verdi. Jüri, ödülü @ILO (Advanced Indoor Localization and Operations) digital twin projesine layık gördü. DACHSER Enterprise Lab işbirliğiyle geliştirilen ve halihazırda iki şubede pilot uygulaması yapılan bu teknoloji, bir transit terminalindeki tüm paketlerin, varlıkların ve iş akışlarının dijital ikizini otomatik olarak oluşturuyor ve sürekli güncelliyor. Çalışanlar, mobil cihazlarda ve ekranlarda net bir şekilde sunulan tüm bu bilgilere erişebiliyor.

2
23.10.2023
Gözünüz her şeyin üzerinde olsun

Her geçen gün daha hızlı dönen bir dünyada, öngörülebilirlik ve şeffaflık iş dünyasının temel zorlukları haline geliyor. Müşterileri adına Avrupa çapında çok çeşitli ürün taşıyan lojistik uzmanları için de bu konular dikkat gerektiriyor. DACHSER, gerçek zamanlı taşıma takibini artık grupaj lojistiğinde de uygulamak için Swap-body kasaları ve European Logistics treylerlerini 5G/LPWAN özellikli akıllı takip cihazlarıyla donattı ve bunları akıllı BT sistemlerine bağladı.

Daha fazla bilgi edinin

DACHSER Türkiye (2023)

314200000
Gelir TRY (Net, konsolide edilmemiş)
3
Lokasyonlar
16600
Sevkiyatlar
daha

Dünya çapında lokasyonlarımız

İştiraklerimizin iletişim bilgileri

Bir endişeniz veya sorunuz mu var? Burada dünya çapındaki iştiraklerimizin iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Bir konum bulun