Kariyer MEDIAROOM

DACHSER Türkiye

DACHSER Türkiye ülke web sitesine hoş geldiniz.

Track & Trace
Please find the entire world of eLogistics applications here

DACHSER Haberler

28.07.2021
DACHSER Küresel Hava Taşımacılığı Güvenlik Ağının başarılı bir şekilde uygulanması

Hava kargonuzun dünya çapında taşınması söz konusu olduğunda güvenlik büyük önem taşımaktadır. DACHSER güvenli bir tedarik zinciri sürdürme konusunda müşterilerine daha iyi bir hizmet sağlamak adına, DACHSER Hava Kargo Güvenlik Ekibi tarafından 2020 yılında "Küresel Hava Taşımacılığı Güvenlik Ağı" projesini başlatmış ve şimdiye kadar uygulama başarıyla yürütülmüştür.

Küresel Hava Taşımacılığı Güvenlik Ağının amacı, DACHSER'in küresel ağını güçlendirmektir. Yerel bağlantılara sahip dünya çapında bir organizasyon yapısı, Dachser Air & Sea Logistics lokasyonları arasında daha verimli iletişim ile sonuçlanacak, yeni yönetmelik ve değişikliklere daha hızlı cevap verilmesini sağlayacaktır. Ayrıca, DACHSER'in standartlaştırılmış süreçlerinin dünya çapında daha hızlı uygulanmasını destekleyecektir.

Projenin tam olarak hayata geçmesiyle, tüm düzenlemelere en doğru şekilde uyularak sevkiyatın sağlanması hava taşımacılığı güvenliği alanındaki riskleri daha da azaltacaktır.

Bu konudaki sorularınız için lütfen yerel DACHSER temsilcinizle iletişime geçiniz.

Koronavirüs hakkında son haberler

Koronavirüs ile ilgili tüm haberler ve güncellemeler.

DACHSER organizasyonunun aldığı tüm önlemler hakkında bilgi almak için bağlantımızı kullanabilirsiniz. Operasyonel faaliyetler üzerindeki olası etkiler konusunda size güncel bilgiler ile ulaşacağız.

Daha fazla bilgi edinin

DACHSER Türkiye (2020)

121840000
Gelir TL (brüt, konsolide edilmemiş ithalat vergileri ve satış vergisi dahil)
3
Lokasyonlar
16500
Sevkiyatlar
daha