MEDIAROOM

DACHSER Türkiye

DACHSER Türkiye ülke web sitesine hoş geldiniz.

Track & Trace
eLogistics

DACHSER Haberler

Piyasa bilgisi 16.12.2019
İngiltere seçimi 2019 - Güncelleme

12 Aralık 2019'da yapılan İngiltere genel seçimleri, Torries lehine net bir sonuç verdi. Bu sonuçla birlikte, İngiltere’nin 17 Ekim 2019’da müzakere edilen geri çekilme anlaşmasına dayanarak, 31 Ocak 2020’de Avrupa Birliği’nden ayrılacağını varsayılabiliriz.

Bu geri çekilme anlaşması 31 Aralık 2020'ye kadar bir geçiş dönemi içermektedir. Bu dönemde, İngiltere ve Avrupa Birliği arasında kapsamlı bir ticaret anlaşması yapılması beklenmektedir. Bu sürenin bitimine kadar, geri çekilmenin maddi bir etkisi hissedilmemekle birlikte, mevcut duruma göre, mevcut dönemde yalnızca İngiltere’ye yapılan teslimatlarla ilgili marjinal kısıtlamalar beklenebilir.

Herhangi bir sorunuz olması durumunda, lütfen DACHSER yetkiliniz ile irtibat kurunuz.

DACHSER INTERLOCKING

DACHSER ile çalışmaya şimdi başlayın ve bitiş çizgisine doğru ilk adımınızı atın!

Dünya çapındaki tedarik zincirinizi geliştirin; Karayolu Lojistiği ve Hava ve Deniz Lojistiği ağlarımızın kapsamlı entegrasyonu sayesinde farklı taşıyıcılar ve sistemler arasında optimize edilmiş işlemlerin avantajını sunuyoruz.

Akıllı çözümlerimiz ile dünya çapında mal ve bilgi akışınınızın sağlanması için tüm tedarik zincirini yönetiyoruz.  Mükemmel lojistik atletleri en entegre çözümü yaratır.

Daha fazla bilgi edinin

DACHSER Türkiye (2018)

15159000
Yıllık geliri
3
Lokasyonlar
17300
Sevkiyatlar
daha