Kariyer MEDIAROOM

En yüksek seviyede Avrupa lojistiği

Standart ürün hatlarımız, müşterilerimizin ulusal ve Avrupa’daki nakliye ile ilgili farklı ihtiyaçlarını karşılar. Lojistik yönetiminde Avrupa çapında standartlar ve sevkiyat sürecinde tam şeffaflık sunuyoruz. Kapsamlı, kesintisiz ve hatta bölgesel kapsama alanı ile - Avrupa DACHSER Ağı benzersizdir.

classicline – Avrupa dışındaki ülkeler için standart hale getirilmiş nakliye hizmetleri

Çok uzak pazarlar için, DACHSER size classicline ile her zaman güvenebileceğiniz her zaman açıkça tanımlanmış işlem ve prosedürlerle güvenilir ve güvenli bir taşıma çözümü sunar. Sevkiyatınızı, günlük sevkiyat veya haftalık sevkiyat bağlantıları aracılığıyla yönetebilirsiniz. Önceden belirlenmiş kalkış saatleri ileriye yönelik plan yapmanızı sağlar. Sunduğumuz hizmetlere hızlı ve genel bir bakış için productpilot’u kullanabilirsiniz.

directload - parsiyel ve komple yükleriniz için özelleştirilmiş çözüm

Parsiyel ve komple yükleriniz için yük ambarına mı ihtiyacınız var ya da bir siparişi tamamlamak için birkaç sevkiyat yapmanız mı gerekiyor? O zaman directload tam ihtiyacınız olan esneklik ve müşteri odaklı yaklaşımı sunuyor. Bireysel ve zahmetli lojistik işleri için sunduğumuz nakliye çözümleri size özel tasarlanmış nakliye çözümlerine imkan sağlar. Charter uzmanlarımız sizin ihtiyaçlarınıza uygun kapasiteleri bulacaklardır; bir kerelik ya da düzenli olarak.

2020 Incoterms 01/01/2020 tarihinden bu yana yürürlüktedir.

Ekteki PDF belgesinde size günlük işlerinizde destek olması amacı ile 2020 Incoterms'e genel bir bakış (yasal garanti verilmeksizin) sunulmuştur.

İndir