Kariyer MEDIAROOM

Örnek kariyer yönetimi olan bir işveren

Küreselleşmenin ilerlemesi ve bunun getirdiği küresel nakliye rotaları ağının daha da yakınlaşması, lojistiği gelecekte mükemmel vaatleri olan bir kariyer haline getirmektedir. DACHSER'e katılmak, bu dinamik ve uluslararası odaklı ortamda başarılı bir kariyer için sizi davet ediyor. Sadece DACHSER'deki hızlı lojistik gelişimini ilk elden tecrübe etmek istemeyen, ama her şeyden önce bunu şekillendirmek isteyen tüm bölgelerdeki adaylar için ideal koşulları sunuyoruz.   

İster bir kariyer değişimi olarak bize katılmayı istiyor olun, ister bir sektör profesyoneli, ister yeni bir bakış açısı ile marifetli bir meslek arıyor olun, lojistik sektörünün büyüleyici dünyasına bir stajyer olarak bir göz atmak ya da uluslararası kariyer fırsatları gibi ikili bir çalışma programı başlatmak ister misiniz? Mükemmel bir hizmete olan bağlılığı ve tutkusu kadar, lojistiğe de gerçek bir ilgi uyandıran herkesi memnuniyetle bekliyoruz.

Örnek kariyer yönetimi olan işveren

Dünya çapında yaklaşık 30.000 çalışanı olan bir aile şirketi olarak, inovasyon yoluyla büyümeye odaklanıyoruz. Geniş lojistik hizmet yelpazemiz, özelleştirilmiş sektörel çözümlerimiz ve tedarik zincirlerinin akıllı BT tabanlı kontrolü ile dünya çapında sektör açısından önemli bir itici güç olarak görüyoruz.

DACHSER Career Management örnek, bireysel ve ileri eğitim fırsatı anlamına gelmektedir. Çalışanlarımızı sadece teknik bir bakış açısıyla desteklemekle kalmaz, aynı zamanda görev ve sorumlulukları üstlenerek rollerinde büyümelerine yardımcı olur. Kurum içi DACHSER Academy aracılığıyla bir çok iş teklifi önerilir.

Dünya çapındaki DACHSER ailesinin bir parçası olarak, kurum kültürümüzün değerlerini yaşarsınız. Bu yabancı kültürlere olan ilginin yanı sıra, takımlar içinde saygılı bir etkileşimi ve karşılıklı takdir etmeyi de içerir.   

Başvurularınızı bekliyoruz.

DACHSER'deki kariyer fırsatlarını keşfedin

İş olanakları