Kariyer MEDIAROOM

DACHSER DIY Logistics – Kendin Yap konusunda iş ortağınız, inşaat ve bahçe işleri sektörü

Kendin yap lojistiği (DIY logistics) için mümkün olan en iyi çözüm

Standart hizmetlerimizi özel lojistik çözümleri ve sektör uzmanlığımızla birleştirerek, müşterilerimize gerçek bir rekabet avantajı sunuyoruz. Kendin Yap becerileri ekibi, uzun yıllara dayanan tecrübesini ortaya koyar ve Kendin Yap lojistiğiniz için mümkün olan en iyi çözümü sunar. Birçok ülkede, yerel perakendeciler ve tedarikçiler ile yakın temas halinde olan ve tedarikçilerin ve perakende satış noktalarına ilişkin seçenekler konusunda kapsamlı tavsiyelerde bulunan uzmanlarımız var.

Hizmet portföyümüz aşağıdakileri içermektedir

  • Ürünleriniz için dünya çapında tedarik ve dağıtım  
  • DACHSER European Logistics, DACHSER Air & Sea Logistics ve DACHSER Contract Logistics servisleri için kapsamlı ve geniş bir ağ   
  • Ticaret ve sanayi için entegre, fiziksel ve bilgisayarlı komple lojistik çözümü   
  • Tedarik zinciri genelinde, eLogistics BT uygulaması ile şeffaf lojistik süreci   
  • Perakende iş ortaklarının farklı yerel gereksinimleri hakkında bilgi  
  • Kusursuz bir şekilde kontrol edilen ürün ve bilgi akışları için çözümler (lojistik çözüm için tek durak noktası)  
  • Dağıtım merkezlerinde ve perakende platformlarında optimize edilmiş gelen mal süreçleri ile verimli personel ve depo planlaması  
  • Malların gruplanması, tedarikçide ve perakendecideki rampa temaslarının azaltılmasına izin verir.  
  • Satış noktasına ve satış noktasından komple Alım Satım Hizmeti  
  • targo on-site özel hizmeti aracılığıyla son müşteri teslimat

DACHSER DIY Logistics Pipeline - tüm lojistik hizmetlerinin ağı

DACHSER DIY Logistics Pipeline ile size sektöre özel tam bir çözüm sunuyoruz Servis modülleri, tedarikçiden satış noktasının yanı sıra tüketiciye kesintisiz bir hizmet zinciri oluşturur ve böylece sürekli bir mal akışını piyasaya yönlendirir.

DACHSER DIY Logistics Pipeline
DACHSER DIY Logistics Pipeline

Tedarik - kamyonla, hava taşımacılığı ve deniz taşımacılığı ile

Dökme yükün ve komple tır yükünün (FTL) uluslararası ölçekte kamyonla nakliyesinin yanı sıra hava ve deniz taşımacılığı ile gerçekleştirilen gruplama (LCL/FCL) dahil konsolidasyon, direkt veya charter servisi.

Daha fazla şeffaflık ve malların güvenliği için depolama hizmetleri

Müşterilerimize depo yönetimi yazılımımız Mikado tarafından kontrol edilen DACHSER ağında standart hale getirilmiş çoklu kullanıcılı depolar sunuyoruz.  Standart hale getirilmiş tek tip BT sistemlerimiz sayesinde müşterilerimiz özelleştirilmiş depolama konseptlerimizden yararlanabilirler.

Katma Değerli Hizmetler

Müşterilerimiz için, kalite kontrol, sipariş toplama, bina görüntüleme, paketleme ve etiketleme hizmeti gibi çeşitli Katma Değerli Hizmetleri (VAS) üstleniyoruz.

Dağıtım - Değişen iş süreçleri yenilikçi çözümler gerektirir

Mallar, perakendecilere veya tüketicilere, birbirinin aynı perakende standartlarına ve Avrupa'da perakendenin spesifik ihtiyaçlarına göre perakendecilere veya tüketicilere dağıtılır. eLogistics, ActiveReport ve EDI ile BT desteklidir.

Satış Noktası (POS) & Mağaza için lojistik - müşterileriniz için daha fazla zaman

Ürünlerin müşterilere ulaştırılmasının yanı sıra malların düzenli biçimde satış noktasında olmasını da sağlarız. Mağaza için lojistik için, Avrupa’da bir ortaklar ağı oluşturduk. Kurulum, promosyonlar ve ikincil yerleştirme ya da ürün iadeleri ve sipariş tekrarları da dahil olmak üzere “gerekenden fazlasını yaparız”.

B2C-Lojistiği

Talep üzerine, perakendeciler adına doğrudan tedarikçiden tüketiciye mal sağlarız. Aynı şekilde ürünlerin kullanım yerine randevuya alınarak tekil teslimatı birleştirilmiş bir hizmet olarak mümkündür.

İletişim DACHSER DIY Logistics