Kariyer MEDIAROOM

Uluslararası karayolu nakliyesi

Uluslararası karayolu nakliyesi sırasında malların akışını en iyi biçimde denetlemek için, son derece geniş lojistik uzmanlığımızı iki iş alanına ayırdık: DACHSER Cargoplus ve DACHSER Cargoplus Food. Bu yolla size kapsamlı pazar bilgisi, güvenilir süreçler ve işlem güvenliği sunabiliriz. Mallarınızı Avrupa sınırları dışında izlemenize yardımcı olacak yüksek düzeydeki uzmanlığımızdan söz bile etmiyoruz.   

Uluslararası karayolu nakliyesindeki lojistik hizmetlerimiz Avrupa ülkelerini, Mağrip’i, ve yanı sıra Türkiye’yi kapsar. DACHSER European ağının sona erdiği, Mağrip ve Türkiye pazarlarında grup halinde nakliyeden komple tır yüküne kadar tedarik ve dağıtım lojistiğinizi DACHSER Cargoplus‘ın bir parçası olarak organize ederiz. DACHSER Cargoplus Food bölümünde, Arap ülkelerinin yanı sıra, Avrupa, Türkiye, ülkeleri ve Orta Doğu’da komple tır yükü taşımacılığı ile tedarik ve dağıtım lojistiğiniz ile ilgileniriz.

Sevkiyatlarınız için en yüksek güvenlik standartları

Uluslararası karayolu nakliyesinde tüm bölgelerde en yüksek kalite ve güvenlik standartlarını karşılıyoruz. Lojistik uzmanlarımız sevkiyatınız için, güvenilir süreçler ve risk değerlendirmesi olan size özel bir yaklaşım geliştirirler. Özellikle çok-katmanlı tedarik yapısı ile, tekil ve ürüne özel gereklilikleri ve sevkiyatlarınıza has özellikleri tam olarak analiz ederler. Bu da, sorunsuz ve güvenli sipariş sürecine giden yolu açar. Hedef ülkelerde sürdürdüğümüz kanıtlanmış ortaklık, yıllara dayalı deneyimimize ek olarak öncelikle fiyat güvenliği sağlar.

Uluslararası karayolu nakliyesinde sunduğumuz hizmet yelpazesi

  • Nakliye hareketlerinin merkezi yönetimi
  • Müşteriye özel nakliye çözümleri
  • Yüksek düzeyde vergi ve muhasebe uzmanlığı DACHSER European Logistics taşıma ağı       
  • ve/veya European Food Network ile yakın entegrasyon
  • Deneyimli charter uzmanları ile merkezi planlama ofisi
  • Hedef ülkelerde geniş pazar uzmanlığı
  • GPS izleme ile en yüksek düzeyde güvenlik
  • Talep üzerine sevkiyatlarınızda eskort koruma
  • Güvenilir navlun taşıyıcılarının özenle seçimi 
  • Tüm ülkelerde günlük bağımsız planlama

Temettüleri çalışanlarımızın yerel ağları öder

Lojistik uzmanlarımız güçlü pazar bilgisi, derin uzmanlık ve mükemmel dil becerisi sunarlar. Yerel çalışanlarımız gerekli kuruluşlar ve yetkililerle sürekli temas halindedir. Bu yolla yalnızca mal sevkiyatının güvenliği için değil aynı zamanda istikrarlı fiyatlar için de güvenilir parametreler oluştururuz. Çalışanlarımız gümrük, ithalat ve ihracat belgelerinin zamanında tamamlanması gibi tüm belgelendirme işlemlerini halleder.   Bölümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgiyi burada DACHSER Cargoplus ve DACHSER Cargoplus Food‘da bulabilirsiniz.

DAHA FAZLASI

Cargoplus
Daha
Mağrip
Daha
Türkiye
Daha